AMERİKALI BİR EŞİNİZ VAR VE HENÜZ GREEN CARD'A BAŞVURMADINIZ MI!!!

abd-evlilik-prosedur-bilgisiAmerikan vatandaşı ile yapılan evlilikten dolayı Green Card sahibi olmak, ABD'de en yaygın green card sahibi olma yollarından biridir.

Diğer başvurular gibi en önemli nokta INS tarafından istenilen evrakların eksiksiz hazırlanmasıdır, herhangi bir eksiklik başvurunuzun aylarca ertelenmesine sebep olacaktır.

Evlilik sebebiyle green card başvurularında sıklıkla karşılaşılan sorunlardan biri çocuklarınız için green card başvurusu yapıp yapamayacağınız konusudur.

Yeni yapılan yasal düzenleme ile sadece Amerikan vatandaşı değil gren card sahibi kişiyle de yapılan evliliklerde eş ve çocuklara green card'a başvurma hakkı tanınmıştır.

PD Service, dosyanızın gecikmeden incelenmesi için eksiksiz bir başvuru yapmanızda, sizlere hizmet vermektedir.

PD SERVICE ücretsiz danışmalık sunmaktadır. PD SERVICE'e 347 753 43 13 numaralı telefon numarasından arayarak, Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adreslerinden e-mail yoluyla yada durumunuz değerlendirilip kişisel durumunuz hakkında bilgi almak istiyorsanız web sayfamızdaki 24 saat açığız linkinin içindeki konuyla ilgili formu doldurup  bize e-mail gönderirseniz, PD SERVICE sizi en kısa sürede bilgilendirecektir.

 

© 2013 www.pdimmigrationconsulting.com / All Rights Reserved.
PD Immigration Counsulting Services All images and content (C) the original authors.